Biz 

Kimiz?

Marka planlama, strateji belirleme ve yaratıcı içerik üretmede 5 yıldır hem ulusal hem de uluslararası arenada hizmet vermekteyiz.

 

Sosyoloji, Sosyal psikoloji, tasarım ve kurumsal iletişim konularında uzman ekibimiz, markalarımıza tüm Dijital pazarlama ve marka stratejisi konusunda destek vermektedir.

 

Siz de markanızı doğru ellere teslim ederek, maksimum potansiyelinize daha hızlı ulaşmak istiyorsanız Tabby Creative yanınızda!

Siz İşinizi Geliştirmeye Odaklanın

Doğru ve Düzenli Bir Büyüme İçin Planlı Hareket Etmek ve Önümüze Çıkan Tüm Riskleri Hesaplamak Gerekir. Bu Nedenle Sizler İş Geliştirme ve Düzenin Devamlılığını Sağlarken Biz de Markanızın Dijital Kanallarda Hedefine Ulaşmasını Sağlıyoruz.

Kusursuza Fazlasıyla Yakın

Şirketmizile Yapacağınız İş Ortaklıklarında İşin Büyüklüğü ve Hacmi Farketmeksizin Her Zaman Sadece Sizinle İlgilenen Müşteri Temsilciniz, Sadece Sizinle İlgilenen Dijital Pazarlama Uzmanınız ve Stratejistiniz Bulunmaktadır.

Ofis

Değirmenaltı Mah. Deniz Yıldızı Sok. 

ÇamlıkPark Sitesi C Blok

Süleymanpaşa / Tekirdağ

0549 120 00 59

info@tabbyofis.com

Dijital alanlardan daha fazla müşteri edinmenizi sağlamak, kurumsal prestijinizi arttırmak ve rakiplerinizi geride bırakmak için size tüm hizmetleri entegre sunup başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz!

Haberdar Olun

Haftalık bültenimize abone olun.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.

Daha İyi Yatırım,
Bizimle İletişime Geçin

Sorularınız ve işbirlikleriniz için bizimle iletişime geçin!

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

© 2022 tabbycreative. Tüm hakları saklıdır.