Stone balls perfectly balanced on top of each other

Neler Yapıyoruz ?

Markanızın Dijital Tüm İhtiyaçlarını Karşılıyor, İstediğiniz Zamana Hazır Tamamı Özgün İçerikler ve Web Siteleri Tasarlıyoruz. Bunun Yanında Yazılım İhtiyaçlarınız İçin de Her Zaman Yanınızdayız!

Sosyal Medya

Yönetimi

Markanızın kalbi sosyal medyanız doğru yönetilmediğinde müşterilerinizin markanızı tanıması çok zorlaşıyor. Bu nedenle doğru stratejik plan ve doğru reklam bütçeleriyle hareket etmek çok önemli. Tüm grafik tasarım, reklam yönetimi ve stratejik planlama desteğiyle Tabby Creative sizinle!

Dijital Pazarlama

Analitik

Reklamlara verdiğiniz paraların genellikle karşılığını alamadığınızı düşünüyorsunuzdur. Doğru ve profesyonel bir dijital pazarlama stratejisi oluşturarak sizlerin sarış hedeflerini gerçekleştirmesine yardımcı oluyor, gerekli gördüğümüz durumlarda web sitesi ve e-ticaret altyapısı desteği veriyoruz.

Web Tasarım

Yeni Çağa Uygun, Tasarım ve Teknik Açıdan Kusursuz İhtiyacınıza Göre ve Her Bütçeye Uygun Web Siteleri yapıyoruz. Siz de Sıralamada Ön Sıralara Geçmek İçin Bizimle İletişime Geçin

SEO ve SEM

Teknik Açıdan Sitenizin Ne Durumda Olduğu, Gerçekten sitenizin sıralamasının Neden Geride Olduğunu Hiç Merak Ettiniz mi? Sizler İçin Arama Motoru Optimizasyonlarını Teknik Açıdan Kusursuz Hale Getiriyor, Google'da Hızlı Bir Şekilde Üst Sıralara Çıkmanıza Yardımcı Oluyoruz

Google Ads

İnternet Reklamcılığı

Doğru Hedef Kitle, Doğru Anahtar Kelime Şirketinize Hiç Beklemediğiniz Sıçramalar Yaşatabilir. Sİzlerin Belirlediği Reklam Bütçesine Göre En Doğru Kampanyayı Sizler İçin Oluşturuyor, Sonuçları 24 Saat Takip Ederek Yine Sizlere Raporluyoruz.

Mobil

Uygulama

Şirketinizin İsteğine Uygun Olan Uygulama Neyse Bizde Var! Mobil Oyundan, CRM Programlamaya Kadar Sınırsız Yazılım Desteğiyle Yanınızdayız!

Ofis

Değirmenaltı Mah. Deniz Yıldızı Sok. 

ÇamlıkPark Sitesi C Blok

Süleymanpaşa / Tekirdağ

0549 120 00 59

info@tabbyofis.com

Dijital alanlardan daha fazla müşteri edinmenizi sağlamak, kurumsal prestijinizi arttırmak ve rakiplerinizi geride bırakmak için size tüm hizmetleri entegre sunup başarıya ulaşmanızı sağlıyoruz!

Haberdar Olun

Haftalık bültenimize abone olun.

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz.

Daha İyi Yatırım,
Bizimle İletişime Geçin

Sorularınız ve işbirlikleriniz için bizimle iletişime geçin!

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

© 2022 tabbycreative. Tüm hakları saklıdır.